Sunday, April 28, 2019

ελληνικα τραγουδια για μπλουζ γαμου

πως να δειξετε την αγαπη σας

Παρότι είχε προβλήματα στην άμυνα της, με την απουσία του Σέρχιο Ράμος και του Πέπε, η Ρεάλ Μαδρίτης δεν είχε προβλήματα αμυντικά, αλλά σπαταλούσε τις ευκαιρίες που δημιουργούσε μέχρι τις καθυστερήσεις του ημιχρόνου, όταν ο Καρίμ Μπενζεμά, από κάθετη μεταβίβαση του Κρόος, βρήκε στόχο για το 1-0.

κολοραντο ποταμος βικιπαιδεια

2016 12 15T113641Z 124803401 MT1ACI14704671 RTRMADP 3 SOCCER CLUBSEMI
(Πηγή: Reuters / Issei Kato Livepic)

Το δεύτερο γκολ της αναμέτρησης σημείωσε ο Κριστιάνο Ρονάλντο στις καθυστερήσεις του β ημιχρόνου για το τελικό 2-0, με τον διαιτητή να κάνει και αυτός χρήση του βίντεο (όπως στον πρώτο ημιτελικό) για να δει αν ο Πορτογάλος ήταν οφσάιντ και μάλιστα στο γήπεδο υπήρχε και η σχετική ενημέρωση στους φιλάθλους.

2016 12 15T123703Z 124807023 MT1ACI14704707 RTRMADP 3 SOCCER CLUBSEMI
(Πηγή: Reuters / Kim Kyung-Hoon Livepic)

Το γκολ κατακυρώθηκε και την Κυριακή στις 12.30 θα γίνει ο τελικός της Ρεάλ Μαδρίτης με την Κασίμα Άντλερς, που εχθές κέρδισε 3-0 την Ατλέτικο Νασιονάλ.